Sitemizde şuan toplam 5486 film bulunmaktadır.

Huzur Sokağı 34.Bölüm izle – 10.05.2013 – Kesintisiz

0
( Yüksek Kalite )

Huzur Sokağı 34.Bölüm izle,Huzur Sokağı 34.Bölüm tek aprça izle,Huzur Sokağı 34.Bölüm kesintisiz izle,Huzur Sokağı 34.Bölüm online izle
Dizi Hakkında: Feyza’ların evinin kapısına gelen esrarengiz kadın, Necmettin’in hayatına adeta bir bomba gibi düşer. Bundan sonra Şahmaran’ların evinde hayat, hiçbir zaman eskisi gibi olmayacaktır. Bu arada Necati de hayati bir karar verir. Kendince bir yöntemle Şükran’a olan duygularını açıklayacaktır.
Feyza ise, akşamki sarhoş hallerinden dolayı mahcuptur. Bilal’in gene hesap soracağından korkarken, hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaşır.
Diğer taraftan Feyza’ya aklını fena halde karıştıracak ve hayatını kökten değiştirecek bir teklif gelir. Feyza’nın bu teklife ‘ evet ‘ demesi, Bilal’le olan ilişkilerinin de kaderini belirleyecektir. Feyza, hayatının en zor karar arifesindedir..

436
FILM BILGILERI 4 sene önce eklendi
Huzur Sokağı 34.Bölüm izle – 10.05.2013 – Kesintisiz

Huzur Sokağı 34.Bölüm izle,Huzur Sokağı 34.Bölüm tek aprça izle,Huzur Sokağı 34.Bölüm kesintisiz izle,Huzur Sokağı 34.Bölüm online izle Dizi Hakkında: Feyza’ların evinin kapısına gelen esrarengiz kadın, Necmettin’in hayatına adeta bir bomba gibi düşer. Bundan sonra Şahmaran’ların evinde hayat, hiçbir zaman eskisi gibi olmayacaktır. Bu arada Necati de hayati bir karar verir. Kendince bir yöntemle Şükran’a olan […]

Tür: 2012 Filmleri, Huzur Sokağı, Yerli Diziler

Yapım: Huzur Sokağı 34.Bölüm full izle

IMDB Puanı: Huzur Sokağı 34.Bölüm tek aprça izle

Yönetmen: Huzur Sokağı 34.Bölüm izle

Oyuncular: Huzur Sokağı 34.Bölüm kesintisiz izle

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?