Sitemizde şuan toplam 5480 film bulunmaktadır.

RECEP İVEDIK 1

1
( Yüksek Kalite )

Recep ivedik filmi 1 Full İzle,Recep ivedik filmi 1 Online İzle,Recep ivedik filmi 1 tek Parça İzle,
FİLİM HAKKINDA Kahkaha Tufanı Son Sürat devam ediyor.Ekrana kitlenip güleceksiniz Bir gün yolda yürürken zengin bir adamın cüzdanını düşürdüğünü görür. O sırada sokakta yaşayan tam cüzdanı alıp kaçacaktır. Ancak Recep İvedik buna izin vermez ve cüzdanı alıp sahibine götürmek için koşar. Ancak o adam çoktan arabasına binip gitmiştir bile. Recep hemen nüfus cüzdanı ve kartlarından adama ulaşır ve cüzdanı ona götürmek için yolllara düşer. Bu arada cüzdanı düşüren kişi Antalya’da otelleri olan oldukça zengin bir iş adamıdır.

573
FILM BILGILERI 3 sene önce eklendi
RECEP İVEDIK 1

Recep ivedik filmi 1 Full İzle,Recep ivedik filmi 1 Online İzle,Recep ivedik filmi 1 tek Parça İzle, FİLİM HAKKINDA Kahkaha Tufanı Son Sürat devam ediyor.Ekrana kitlenip güleceksiniz Bir gün yolda yürürken zengin bir adamın cüzdanını düşürdüğünü görür. O sırada sokakta yaşayan tam cüzdanı alıp kaçacaktır. Ancak Recep İvedik buna izin vermez ve cüzdanı alıp sahibine […]

Tür: Komedi Filmleri

Yapım: http://vizyonkolikde.org

Yönetmen: Togan Gökbakar

Oyuncular: Şahan Gökbakar,Fatma Toptaş,Tuluğ Çizgen,Hakan Bilgin,Nedim Doğan,Vural Buldu,Hakan Akın,İsmail Hakkı Ürün,Lemi Filozof,Murat Akdağ,Zeynep Aydemir,Ferhat Uçar,Önder Açıkbaş,Yakup Yavru,Somer Karvan,Kaya Gürel,Sevgi Berna Biber,Asiye Dinçsoy,Burcu Sülün,Ertunç Şenkay,Volkan Cal,Emrah Büyükçalgaz .

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?