Sitemizde şuan toplam 5480 film bulunmaktadır.

Atla Gel şaban Filmi Full Izle

0
( Yüksek Kalite )

Atla Gel şaban Filmi Full İzle,Atla Gel şaban Filmi İzle,Atla Gel şaban Filmi Online İzle,
Filmin Konusu Kemal Sunal kahkalara yüzlerce izlesekde yinede izledimiz bir filim kılasigi daha herkesin kendine hayatta bir şabanı vardır şöyleki gerçektende komik insan çok Şaban para kazanmak için şans oyunlarından medet ummaya başlamıştır. Bunun içinde at yarışı oynamakta ve nedense oynamasa bile söylediği atlar yarışı kazanmaktadır. Bunu fark eden bir mafya babası onu kaçırır ve onun için at yarışı oynaması için zorlar. Ama Şaban’ın istekleri bulunmaktadır çünkü at yarışı oynayabilmesi için bir minibüse şiki şi baba şarkısına pis kokan et torbasına ihtiyacı vardır. Mafya babası bunları sağlarken oldukça komik sahneler ortaya çıkmaktadır.

578
FILM BILGILERI 3 sene önce eklendi
Atla Gel şaban Filmi Full Izle

Atla Gel şaban Filmi Full İzle,Atla Gel şaban Filmi İzle,Atla Gel şaban Filmi Online İzle, Filmin Konusu Kemal Sunal kahkalara yüzlerce izlesekde yinede izledimiz bir filim kılasigi daha herkesin kendine hayatta bir şabanı vardır şöyleki gerçektende komik insan çok Şaban para kazanmak için şans oyunlarından medet ummaya başlamıştır. Bunun içinde at yarışı oynamakta ve nedense […]

Tür: Komedi Filmleri, Yerli Filmler, Yeşilçam Filmleri

Yapım: http://vizyonkolikde.org

IMDB Puanı: -/10

Yönetmen: Natuk Baytan

Oyuncular: Kemal Sunal,Nevra Serezli,Dinçer Çekmez,Turgut Özatay,Reha Yurdakul,Zihni Göktay,Renan Fosforoğlu,Ünal Gürel,Metin Çekmez,Erdoğan Dikmen,Ahmet Turgutlu,Rıza Pekkutsal,Yüksel Gözen,Nizam Ergüden,Zafer Önen,Selahattin Fırat,Tuncer Sevi,Hayri Caner.

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?