Sitemizde şuan toplam 5454 film bulunmaktadır.

Mutantlar – Mutants izle Türkçe Dublaj Tek Parça

0
( Yüksek Kalite )

Mutantlar Mutants Türkçe Dublaj izle

Mutantlar izle,Mutantlar filmi izle,Mutantlar divx izle,Mutantlar online izle,Mutantlar bedava izle,Mutantlar full izle
Filmin Konusu: Dünya ölümcül virüs yayılmıştır..İnsanlık tehlike altındadır..Kalan insanlarda korkunç Mutanta dönüşmüş aç yaratıklardan korunmak zorundadır..

723
FILM BILGILERI 4 sene önce eklendi
Mutantlar – Mutants  izle Türkçe Dublaj Tek Parça

Mutantlar izle,Mutantlar filmi izle,Mutantlar divx izle,Mutantlar online izle,Mutantlar bedava izle,Mutantlar full izle Filmin Konusu: Dünya ölümcül virüs yayılmıştır..İnsanlık tehlike altındadır..Kalan insanlarda korkunç Mutanta dönüşmüş aç yaratıklardan korunmak zorundadır..

Tür: Bilimkurgu Filmleri, Korku Filmleri, Türkce Dublaj Filmler

Yapım: 2009 Fransa

IMDB Puanı: 5.9

Yönetmen: David Morlet

Oyuncular: Hélène de Fougerolles, Francis Renaud, Dida Diafat

Etiketler: , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Mutantlar – Mutants izle Türkçe Dublaj Tek Parça” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. Monica - 4 sene önce demiş ki:

    pipolu diyor ki:d6fke ve şiddetin filmi….d6fkenin filmi diyorum ve ilk tanıdığımız kaktraer, d6fkenin her tfcrlfcsfcnfc etrafına sae7maktan kae7ınmıyor..Bu saldırganlığın neticelirine katlanmaktan e7ekinmeyen bu kaktraer, birgfcn kendisinin tam tersi kişiliği olan bir kadın ile tanışıyor.Dininden gfce7 alarak olaylara olumlu yaklaşan kadın, esasında f6fkesini ie7inde tutup bastırırken , bir noktadan sonrada patlamasına tanık oluyoruz.Dram gibi gf6rfcnen film ,daha e7ok f6fkenin doğurduğu şiddeti , bireyden ,aileye ve topluma yansımalarını e7arpıcı bir dille vurgulayarak anlatıyor.Buraya kadar film başarılı.Ancak senaryoda oluşan zafiyetler filmin yapısına zarar veriyor.d6ncelikle f6zfcnde iyi olan, f6fke dolu kişiliğimizin bu hale gelmesi vasat bir şekilde yansıtılıyor. Eşinin kaybeden herkes bu hale gelse sokakta yfcreyemez hale gelirdik. Nedeni ne ?..sorusuna yfczeysel yaklaşan senaryo “bu adamın huyu bf6yleymiş “ dedirtince film kurgusuna ters dfcşfcyor.Kaderini kabullenmiş ve f6fkesini dile getirmeyen 2. Karakter daha derli toplu işlensede genel olarak bir şeyler atlanıyor, yada bazı sahneler aceleye getirilmiş duygusu veriyor.Şiddet dolu kasvetli bir dram .Ders e7ıkartılacak yerleride e7ok, yadıganacak yerleride Netice itibarıyle bu f6dfcllfc yapım seyredilmeli VN:F [1.9.21_1169]BU FİLME KAC YILDIZ VERİRSİNİZ?yfckleniyor…(1 vote cast)VN:F [1.9.21_1169](from 1 vote)