Sitemizde şuan toplam 5466 film bulunmaktadır.

Zaman Ötesi Timeline Full İzle

1
( Yüksek Kalite )

Timeline zaman ötesi full izle

Filmin Konusu:Geleceğe şaşırtıcı bir biçimde bakan “Timeline”, Fransa’da Ortaçağa ait bir kaleyi inceleyen bir grup arkeoloji öğrencisinin çalışmaları sırasında, profesörlerinin birdenbire 14. yüzyılın içinde ortadan kaybolmasını konu alıyor.
Feodal savaşın içinde profesörü kurtarmak için büyük bir tehlike içine giren öğrenciler, sadece geçmişi kazı yaparak bulmaya çalışmadıklarını, aynı zamanda geçmişin içinde yaşadıklarının da farkına varırlar. Çok kısa zamanları olan öğrenciler profesörü kurtarmak için ellerinden geleni yapmaya çalışacaklar fakat; 21.yy tekrar geri dönebilecekler mi?

576
FILM BILGILERI 4 sene önce eklendi
Zaman Ötesi Timeline Full İzle

Filmin Konusu:Geleceğe şaşırtıcı bir biçimde bakan “Timeline”, Fransa’da Ortaçağa ait bir kaleyi inceleyen bir grup arkeoloji öğrencisinin çalışmaları sırasında, profesörlerinin birdenbire 14. yüzyılın içinde ortadan kaybolmasını konu alıyor. Feodal savaşın içinde profesörü kurtarmak için büyük bir tehlike içine giren öğrenciler, sadece geçmişi kazı yaparak bulmaya çalışmadıklarını, aynı zamanda geçmişin içinde yaşadıklarının da farkına varırlar. Çok […]

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilimkurgu Filmleri, Fantastik

Yapım: 2003 – ABD , Fransa , İngiltere

IMDB Puanı: 7.1/10

Yönetmen: Richard Donner

Oyuncular: Paul Walker, Gerard Butler, Billy Connolly

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?